Vul Je Gegevens Hier In
Werk Bij De Beste Rijschool

  * We bellen je terug

  Werken Als
  Rijinstructeur

  Voor onze rijschool OMW zijn wij opzoek naar nieuwe rijinstructeurs

  RIJSCHOOL OMW VOORDELEN

  Vrijheid Met Je Eigen Rijschool

  Rijschool omw logo

  Naar wie zijn wij op zoek?

  Ben jij een zelfstandige ondernemer en opzoek naar nieuwe leerlingen? Dan ben je van harte welkom om bij ons te komen rijden. Wij zijn flexibel, dus verwachten deze flexibiliteit ook van jou. Je beheerst zowel de Nederlandse, kennis van de Engelse taal is een pre. Wij hebben namelijk vaak Engelssprekende leerlingen. Daarnaast is het van belang dat jij een hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel hebt voor het werk dat je verricht. Kwaliteit staat bij ons namelijk op nummer 1.
  • Een geldige WRM-Pas
  • Representatief
  • Verzorgd uiterlijk
  • Vrolijk en enthousiast
  • Flexibel en gemotiveerd
  • Je houdt slagingspercentage hoog

  HAPPY FACES

  Kom en versterk ons team

  Ingrid-geslaagd bij rijschool omw

  Vragen? Neem dan contact op

  Neem Contact op

  We bellen je terug

   5/5 - (23 stemmen)